Bosch turvasüsteemid- Teie mugavuse nimel

Hea, kui võib olla kindel, et abi saabub kiiresti, isegi kui parasjagu kedagi ligidal pole: selle eest hoolitseb absoluutselt usaldusväärne ja hõlpsalt käsitsetav Boschi tehnika. Sissemurdmiskatse korral alarmeerib signalisatsioonisüsteem “Easy Series” turvateenistust. Ja kui Te vajate abi terviserikke tõttu, saate kiirelt ühenduse spetsialistidega, kes Teid kohe oma hoolde võtavad.

Boschi signalisatsioonisüsteem “Easy Series” toob Teie ellu rohkem kaitset ja mugavust. Ja seda saab kohandada vastavalt Teie individuaalsetele vajadustele. Vaadake ise…

Täiesti lihtne: parim kaitse Teie kodule

“Easy Series” signalisatsioonisüsteem pakub ideaalset kaitset eramutes. Arusaadav ja lihtne käsitseda – vastavalt vajadusele saab valida erinevate turvatasemete ja aktiveerimisvariantide vahel. “Kiirrežiimis” vajutate lihtsalt nupule ja juba ongi kogu süsteem aktiveeritud.

Võimaliku häire, näiteks sissemurdmiskatse või tulekahju korral rakendab valvekeskus viivitamatult kõik Teiega eelnevalt kokkulepitud meetmed. Kui te ise ei viibi kodus, teavitatakse Teid telefoni teel või SMS-ga.

Kriitilises olukorras alati käepärast: häirenupp

Väike, kerge ja koguni veekindel: häirenupuga Tx võite isegi duši alla minna. Nõrkushoo korral või muus hädaolukorras saab lihtsa nupuvajutusega igas olukorras kiiresti häire aktiveerida. Teie hädasignaal edastatakse raadio teel signalisatsioonisüsteemi keskseadmesse, mis loob telefoniühenduse häirekeskusega. Seal rakendatakse viivitamatult kõik vajalikud abinõud.

Köögis üks silm rohkem

Just köögis võib kergesti tekkida tulekahju – aga enne veel, kui leegid võimust võtavad, tuvastab suitsuandur FR 2000 esimesed ohumärgid. Kaasaegne hajavalgustehnoloogia märkab tekkinud suitsu kohe. Teie hädasignaal edastatakse raadio teel signalisatsioonisüsteemi keskseadmesse, mis loob telefoniühenduse häirekeskusega. Suitsuandurit on loomulikult ka lihtne paigaldada – ainult kahe kruviga, ei mingit tüütut juhtmete vedamist.

Boschi turvasüsteemid ja nähtamatud abilised: kiire abi igas olukorras. Et hädaolukorrast ei saaks katastroofiolukorda.

Andres Pender
Robert Bosch OÜ
+372 6 549 569